RoboRAVE SUMO

Turnaj SUMO robotov

Výsledky

Kategória LEGO Sumo Junior - skupina A

Robot

(117) MURKY

(129) Šachista

(112) LeGorazda 01

(107) GamčaBot Sumák

(116) MRQA

(106) G0RILLA

(108) GamčaBot Teemo

(118) Robik 98

(128) Zubor12

(128) Zubor12

2:10:20:21:20:20:22:01:2

(118) Robik 98

1:22:12:10:20:20:21:0

(108) GamčaBot Teemo

0:22:02:00:20:20:2

(106) G0RILLA

1:22:02:00:12:0

(116) MRQA

2:00:21:10:2

(107) GamčaBot Sumák

2:02:02:0

(112) LeGorazda 01

0:22:0

(129) Šachista

1:2

(117) MURKY


PoradieRobotBodyVíťazstvá
1.(107) GamčaBot Sumák158
2.(106) G0RILLA136
3.(117) MURKY115
4.(116) MRQA94
5.(118) Robik 9884
6.(112) LeGorazda 0163
7. - 8. (129) Šachista62
7. - 8. (129) Zubor1262
9.(108) GamčaBot Teemo42

Kategória LEGO Sumo Junior - skupina B

Robot

(124) SuperGo

(111) IQ

(125) Thrax

(113) LeGorazda 02

(114) LeGorazda 03

(119) Samuraj

(115) MEDIUMBOT

(102) Alba

(103) Amavet 686

(103) Amavet 686

0:20:21:20:20:21:20:22:0

(102) Alba

0:21:21:21:10:21:10:2

(115) MEDIUMBOT

2:12:02:02:02:02:0

(119) Samuraj

0:20:20:20:21:2

(114) LeGorazda 03

0:20:22:02:0

(113) LeGorazda 02

0:20:22:0

(125) Thrax

0:20:2

(111) IQ

0:2

(124) SuperGo


PoradieRobotBodyVíťazstvá
1.(115) MEDIUMBOT168
2.(124) SuperGo157
3.(111) IQ126
4.(114) LeGorazda 03105
5.(113) LeGorazda 0273
6.(125) Thrax63
7.(102) Alba42
8. - 9. (119) Samuraj41
8. - 9. (119) Amavet 68641

Kategória LEGO Sumo Junior - skupina C

Robot

(130) Elsa

(127) ZOBOZV 2.0

(104) BBBlolpol

(110) Gumi Macko

(101) Abiu

(126) VIK-FIL

(120) SNP1

(122) SNP3

(123) SNP5

(123) SNP5

2:00:22:02:12:00:22:12:1

(122) SNP3

2:02:12:02:02:02:02:0

(120) SNP1

2:02:12:02:02:00:2

(126) VIK-FIL

1:22:02:00:22:1

(101) Abiu

1:20:22:00:2

(110) Gumi Macko

1:20:22:0

(104) BBBlolpol

0:20:2

(127) ZOBOZV 2.0

2:0

(130) Elsa


PoradieRobotBodyVíťazstvá
1.(122) SNP3157
2.(123) SNP5126
3.(127) ZOBOZV 2.0125
4. - 5. (126) VIK-FIL115
4. - 5. (126) SNP1115
6.(130) Elsa84
7.(110) Gumi Macko83
8.(101) Abiu41
9.(104) BBBlolpol00

Kategória LEGO Sumo - skupina A

Robot

(202) ABBY

(215) MLV Inc.

(212) Little Alien

(224) Yufus

(218) Slimáčik

(220) Sršeň Hrob

(216) parobek

(206) Drak16

(206) Drak16

2:02:12:02:02:02:10:2

(216) parobek

2:02:02:02:02:02:1

(220) Sršeň Hrob

2:10:22:02:00:2

(218) Slimáčik

1:22:11:20:2

(224) Yufus

1:21:21:1

(212) Little Alien

2:10:2

(215) MLV Inc.

2:1

(202) ABBY


PoradieRobotBodyVíťazstvá
1.(216) parobek147
2.(206) Drak16126
3.(215) MLV Inc.104
4.(220) Sršeň Hrob83
5.(202) ABBY72
6.(218) Slimáčik62
7. - 8. (212) Little Alien52
7. - 8. (212) Yufus52

Kategória LEGO Sumo - skupina B

Robot

(205) DRAGON

(209) Kabeláž

(211) LeGorazda 04

(222) TurboSteve

(217) Pavúčik

(207) GamčaBot Tripijo

(203) Auto

(219) SNP4

(219) SNP4

0:20:22:00:22:10:21:2

(203) Auto

1:22:02:00:22:00:2

(207) GamčaBot Tripijo

2:02:02:12:11:2

(217) Pavúčik

0:21:22:00:2

(222) TurboSteve

2:02:02:0

(211) LeGorazda 04

0:22:1

(209) Kabeláž

2:0

(205) DRAGON


PoradieRobotBodyVíťazstvá
1. - 2. (222) TurboSteve136
1. - 2. (222) GamčaBot Tripijo136
3.(203) Auto94
4.(205) DRAGON84
5.(209) Kabeláž73
6.(217) Pavúčik62
7.(219) SNP452
8.(211) LeGorazda 0431

Kategória LEGO Sumo - skupina C

Robot

(223) X-TRODON

(201) ABBA

(213) LLLLL

(204) Chrobáčik

(208) IT sumo

(214) M3

(221) Szandor Fekete

(221) Szandor Fekete

1:10:20:20:20:20:2

(214) M3

2:00:20:22:02:0

(208) IT sumo

0:20:20:20:2

(204) Chrobáčik

1:20:22:0

(213) LLLLL

0:20:2

(201) ABBA

2:0

(223) X-TRODON


PoradieRobotBodyVíťazstvá
1.(201) ABBA126
2.(214) M384
3. - 4. (223) X-TRODON73
3. - 4. (223) Chrobáčik73
5.(213) LLLLL63
6.(208) IT sumo21
7.(221) Szandor Fekete11

Kategória LEGO Sumo Junior - Finále

Robot

(124) SuperGo

(111) IQ

(117) MURKY

(107) GamčaBot Sumák

(106) G0RILLA

(115) MEDIUMBOT

(127) ZOBOZV 2.0

(122) SNP3

(123) SNP5

(123) SNP5

0:22:02:02:12:01:20:22:1

(122) SNP3

2:12:02:01:20:22:12:1

(127) ZOBOZV 2.0

0:22:02:00:22:10:2

(115) MEDIUMBOT

0:22:02:10:22:1

(106) G0RILLA

0:22:02:02:0

(107) GamčaBot Sumák

1:22:02:0

(117) MURKY

0:22:1

(111) IQ

0:2

(124) SuperGo


PoradieRobotBodyVíťazstvá
1.(124) SuperGo157
2. - 3. (107) GamčaBot Sumák125
2. - 3. (107) SNP3125
4. - 5. (115) MEDIUMBOT115
4. - 5. (115) SNP5115
6.(106) G0RILLA104
7.(127) ZOBOZV 2.094
8.(117) MURKY31
9.(111) IQ10

Kategória LEGO Sumo - Finále

Robot

(201) ABBA

(215) MLV Inc.

(222) TurboSteve

(204) Chrobáčik

(207) GamčaBot Tripijo

(203) Auto

(216) parobek

(214) M3

(206) Drak16

(206) Drak16

1:22:02:02:00:22:00:21:2

(214) M3

1:22:02:00:20:22:00:2

(216) parobek

2:12:12:02:00:22:0

(203) Auto

1:21:20:21:20:2

(207) GamčaBot Tripijo

2:02:02:02:0

(204) Chrobáčik

0:21:20:2

(222) TurboSteve

0:22:0

(215) MLV Inc.

1:2

(201) ABBA


PoradieRobotBodyVíťazstvá
1.(207) GamčaBot Tripijo168
2.(216) parobek147
3.(201) ABBA136
4.(206) Drak16104
5.(214) M394
6.(222) TurboSteve63
7.(215) MLV Inc.62
8.(204) Chrobáčik52
9.(203) Auto30

Kategória Sumo Open

Robot

(304) MaX

(307) Sumáčik

(306) Murkovia

(301) Amaveťák

(302) Blue

(302) Blue

2:02:02:02:0

(301) Amaveťák

0:20:22:0

(306) Murkovia

0:20:2

(307) Sumáčik

2:0

(304) MaX


PoradieRobotBodyVíťazstvá
1.(302) Blue84
2.(307) Sumáčik63
3.(304) MaX42
4.(301) Amaveťák21
5.(306) Murkovia00